Moderní e-shop nabízející zrcadla s luxusními rámy z masivního dřeva s možností individuálních rozměrů přesně na mm.

Vaše krása a naše luxusní zrcadlo…pryč s obyčejností.

FAQ

Jsou nabízené rámy opravdu z masivního dřeva?

Ano naše nabízené zrcadla a rámy mají dřevěný základ. Při zhotovování jsou použity nejmodernější technologie i desítky let staré postupy při nanášení patiny, ozdob a zlacení. 

Kde a jak se vyrábí?

 Zrcadla jsou vyráběny tradičním způsobem u nás v České republice a Itálii. 

Jsou součástí rámů opravdu i zrcadla?

Ano v námi uváděné ceně zrcadla je započítaná i cena zrcadloviny. Zrcadlovina je započítaná i do ceny rámů, kde si rozměr určujete samy (v kalkulátoru). Zrcadlo je ze zadní části vyztužené deskou, která zabrání vysypání zrcadla při případném rozbití. 

Jsou zrcadla vhodná i do koupelny? Jsou odolná proti vlhkosti?

Ano zrcadla se hodí i do koupelen, rám je ošetřený a vyrobený tak, aby zůstal i v prostředí koupelny stálý. 

Co vše je součástí balení?

Součástí dodávky je i jeden nebo dva (dle velikosti zrcadla) háček/y, pro komfortní a bezpečné zavěšení za zeď. 

Chci rám v individuálním rozměru, počítá se vnitřní nebo vnější rozměr rámu?

Při objednávání našich zrcadel se uvádí vnitřní rozměr rámu (čistá míra zrcadloviny). Pokud chcete vědět jak velké bude zrcadlo i s rámem, musíte si to spočítat. Každý rám má u svého popisu i přesný rozměr. V případě nejasností nás můžete kontaktovat a Vám zodpovíme Vaše dotazy. U blondelových rámů je rozměr již daný, nelze vyhovět Vašemu individuálnímu přání. Každý blondelový rám se vyrábí pouze v několika velikostech, z důvodu bohatého a nerovnoměrného zdobení. 

Jaká je dodací lhůta od objednání?

Dodací lhůta od potvrzení objednávky je cca 14 dní. 

Jak dlouho trvá výroba blondelového rámu na míru?

Výroba blondelového rámu je velmi náročná ruční práce s velkou náročností na přesnost. Každý tento rám je originál a proto doba výroby je 6 – 8 týdnů.

Jak mám postupovat v případě zájmu o individuální rozměr rámu?

 Pokud máte zájem o individuální rozměr rámu a zrcadla, tak musíte vyplnit šířku a výšku rámu v našem kalkulátoru na kartě Vámi požadovaného zrcadla. Po vyplnění vnitřních rozměrů rámu, klikněte na vypočítat. Pokud souhlasíte s cenou, tak vyplňte poptávkový formulář pod kalkulátorem a my Vám v co nejkratší době odpovíme zda je možná realizace a dáme termín dodání. 

Jak případně reklamovat?

 Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo telefonicky. Každou reklamací se zabýváme individuálně, až k plné spokojenosti našich zákazníků.